Samekniv

662788

SAMEKNIV, skaft samt slida i graverat renhorn, osignerad, längd ink slida ca 20 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt

Monter 13

Samekniv

Budhistorik (3 bud)

5036040
5033798
5031355

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.