Salvador Dali färgetsning

662783

SALVADOR DALI (1904-1989): "L´Adoubement de Lancelot", ur La Quête du Graal, 1975, signerad, LXV/LXXV, torrnål på japanpapper, ca 39,5x26,5 cm
LITTERATUR: Michler & Löpsinger 779

Fack 15

Salvador Dali färgetsning

Budhistorik (10 bud)
5037408
1 600
5037282
5037280
1 400
5037279
1 300
5037278

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.