Solur

662773

SOLUR, 1900-talets andra hälft, bemålat järn, höjd ca 80 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, niten mellan benen och själva soluret något lös

Diverse

Visas på begäran

Solur

Budhistorik (11 bud)
5054441
900
5059387
850
5054441
5059385
750
5054441
600

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.