skrivbordstol England

662772

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, på hjul, svart skinnklädsel, djuphäftad rygg, höjm och sänkbar

Slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

skrivbordstol  England

Budhistorik (15 bud)
5035036
5035035
1 900
5035034
1 800
5035032
1 700
5035031
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.