Sven X:et Erixson litografi

662767

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Xet, 2/50, färglitografi, ca 39x28 cm, oramad

Smärre fläckar, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Sven X:et Erixson litografi

Budhistorik (15 bud)
5039099
5038641
950
5039098
900
5038641
850
5039097

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.