Ljuskrona 1900-tal

662760

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, för 6 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 76, diameter 61 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 7

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

5038351
1 600
5038350
5031418
5030522

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.