Gianni Versace, vas, Archimede Seguso

662748

GIANNI VERSACE, vas, Archimede Seguso, Italien, delvis blå glasmassa, signerad Gianni Versace by Archimede Seguso Murano, höjd 26 cm

Utvändiga repor

Glas, Konstglas, Design

Budhistorik (10 bud)
5039757
5037331
1 600
5033992
650
5033081
600
5033078
550

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.