Peter Dahl litografi

662747

PETER DAHL (1934-2019): Musikstund, signerad Peter Dahl, samt numrrad 122/200, färglitografi, bladmått ca 58x79 cm

Fack 34

Peter Dahl litografi

Budhistorik (8 bud)
5040827
1 400
5040825
1 300
5037943
5037941
950
5037938
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.