Karl Örbo etsningar

662740

KARL ÖRBO (1890-1958): (2) Kvinnoporträtt, signerade i blyerts, varav en daterad 1917, etsningar, bildstorlek ca 24.5x17.5 cm

Ej examinerade ur ramen

Fack 33

Karl Örbo etsningar

Budhistorik (2 bud)

5035461
5032707

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.