Bordslampa

662733

BORDSLAMPA, 1900-talets först hälft, arm och fat i mässing, skärm i rödlackerad plåt, justerbar höjd

Slitage, ställvis förlust av färg, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Bordslampa

Budhistorik (6 bud)
5036390
550
5035896
500
5035179
450
5034205
5034072

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.