Novossadiouk oljemålning

662730

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and poppies", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 80x50 cm, oramad

Tavelvagn 1

Novossadiouk oljemålning

Budhistorik (32 bud)
5041180
5 800
5041174
5 600
5041164
5 400
5041159
5 200
5041157
5 000

Slutpris SEK:
5 800
599 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.