Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

662729

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Insjö, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 70x110 cm

Fack 9

Budhistorik (2 bud)

5033252
3 800
5031693

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.