Alain Berk-vitz färglitografi

662726

ALAIN BERK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, signerad Alain Berk-Vitz, numrerad 3/99, färglitografi, bladstorlek ca 66x50 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Nutida

Fack 23

Alain Berk-vitz färglitografi

Budhistorik (1 bud)

5037111
2019-07-17 12:09:43

2019-07-18 kl 21:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.