Ola Billgren litografi

662723

OLA BILLGREN (1940-2001): Erotisk scen, signerad och daterad 1971, litografi, provtryck, ca 36x43 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Ola Billgren litografi

Budhistorik (6 bud)
5037806
550
5036915
500
5037805
450
5036915
5036861

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.