Ola Billgren litografi

662722

OLA BILLGREN (1940-2001): Erotisk scen, signerad och daterad 1971, litografi, provtryck, ca 28x38 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Ola Billgren litografi

Budhistorik (6 bud)
5039641
550
5039684
500
5039641
450
5039541
5037873

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.