Ola Billgren litografi

662721

OLA BILLGREN (1940-2001): Erotisk scen, signerad och daterad 1971, e.a, litografi, ca 29x37,5 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Ola Billgren litografi

Budhistorik (22 bud)
5039666
1 700
5039536
1 600
5038835
5039535
1 400
5038835
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.