Jan Stenmark färglitografi

662718

JAN STENMARK (född 1949): "Badkar", signerad Jan Stenmark, numrerad 117/190, färglitografi, bildmått ca 53,5x40 cm

Rum 9

Jan Stenmark färglitografi

Budhistorik (25 bud)
5039169
2 600
5039219
2 400
5039169
5039105
5039119
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.