Bordslampor EWÅ

662714

EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, lös plåtskärm, höjd inkl skärm 51 cm

Smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 6

Bordslampor EWÅ

Budhistorik (4 bud)

5034611
500
5033323
450
5033323
5025323

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.