Takarmatur 1950-tal

662707

TAKARMATUR, 1950-tal, 3 skärmar i plåt, delvis genombrutna, höjd ca 134 cm (reglerbar)

Ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 4

Takarmatur 1950-tal

Budhistorik

2019-07-16 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.