Martin Verner Poser oljemålning

662705

MARTIN VERNER POSER (född 1909): Kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 35x41 cm

Budhistorik (15 bud)
5036159
5036158
950
5036153
900
5036148
850
5036141

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.