Martin Verner Poser oljemålning

662703

MARTIN VERNER POSER (född 1909): Strandmotiv, signerad, olja på duk, ca 41x35 cm

Fack 20

Budhistorik (2 bud)

5035522
5033779

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.