Martin Verner Poser oljemålning

662702

MARTIN VERNER POSER (född 1909): Strandmotiv, signerad, olja på duk, ca 35x41 cm

Fack 21

Budhistorik (14 bud)
5035306
5035282
5035282
5035242
950
5035242
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.