Cykel Union 1930-tal

662701

CYKEL, veterancykel Union/ AB Svenska Velocipedfabriken, Stockholm. 1930-tal, herrmodell, torpedomärkt 38, lackerade fälgar, medföljer packväskor

Bruksslitage

Diverse, Stockholmiana

Hylla 1

Cykel Union 1930-tal

Budhistorik (19 bud)
5035128
2 600
5035126
2 400
5035120
5035117
5034855
1 600

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.