Ljusstakar i silver

662696

LJUSSTAKAR, silver, Indien, 1800/1900-tal, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 185 g

Manschetterna något bucklga, slitage

Silver

Monter 11

Ljusstakar i silver

Budhistorik (2 bud)

5030410
450
5029067

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.