Vitrinskåp Louis XV-stil

662690

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, dörrspegel med polykrom figurscen, invändigt klätt av röd plysch, höjd ca 165, 85x40 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador, figurscen med krackeleringar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (4 bud)

5035602
3 200
5035055
5035055
5025325
1 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.