Olle Bonniér

662689

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier -58, gouache och akvarell, ca 33x49 cm

Rum 18

Olle Bonniér

Budhistorik (3 bud)

5036316
5036307
5027177

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.