Peter Dahl

662687

PETER DAHL (1934-2019): Samtal - röd fåtölj, signerad Peter Dahl, 182/290, färglitografi, bladmått ca 77x57 cm

Fack 18

Peter Dahl

Budhistorik (3 bud)

5028899
1 600
5027071
750
5026960

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.