Golvlampa 1900-talets första hälft

662683

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, patinetad metall, höj- och sänkbar (ca 133-194 cm)

Brukslitage, avklippt el

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

5035224
5032281

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.