Golvlampa Louis XVI-stil

662682

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, mässing, 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 170 cm

Brukslitage, skärmen med smärre fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa Louis XVI-stil

Budhistorik (17 bud)
5036151
5036112
5036127
5036112
950
5036106
900

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.