Badrumsinteriör, Les Bains Decors de Porcelaine

662677

BADRUMSINTERIÖR, Les Bains Decors de Porcelaine, De Paris, Frankrike, porslin, 5 delar, 1900-talets andra hälft, bestående av 1 handfat, 1 hållare för toalettpapper, 2 handukskrokar samt 1 tvålkopp, handfatets höjd ca 20, 37x30 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 7

Budhistorik (8 bud)
5034086
5035108
1 900
5034086
1 600
5033611
5033610

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.