Kornett

662668

KORNETT, ca 1930-tal, "Imperial", Boosey & Hawkes Ltd, London, märkt HP 255741, extra munstycke märkt Ahlberg & Ohlsson medföljer, längd ca 38 cm

Bucklor

Instrument

Rum 7

Kornett

Budhistorik (6 bud)
5033136
550
5032743
500
5032646
450
5032392
5031936

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.