Servingsvagn med skuren dekor

662662

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, avtagbar bricka med paterinad mässing beslag, stomme i betsat lövträ, bricka i betsat mahogny med palmettformad, skuren dekor, höjd ca 72, 78x46 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, lagningar till undersidan av brickan

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Servingsvagn med skuren dekor

Budhistorik (12 bud)
5042340
5042339
1 400
5042337
1 300
5042336
5042335

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.