Karmstolar rokokostil

662661

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme i betsat bok, sits,- rygg,- och armstöd klädda i rutig tyg, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5040323
1 700
5040321
1 600
5036498
5036496
900
5034931

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.