Bordslampor Elamatur Kosta

662660

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Elarmatur, Kosta, mässing, etikettmärktta, höjd ca 47 cm, ljus tyg skärmar medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Monter 12

Bordslampor Elamatur Kosta

Budhistorik (5 bud)
5047764
5046939
5046194
5044708
5039961

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.