Vägglampor

662656

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing med kupor i klar glasmassa med en rutig mönster, stämplade ''GSL'', höjd ca 28 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ställvis anlöpning, en kupa med en spricka och några skador till kanten, den andra med några nagg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Vägglampor

Budhistorik (2 bud)

5036985
5034577

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.