Vitrinskåp

662654

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mörkbetsad, överdel med gallerkant, inredd med glashyllor, underdel med dold förvaring, höjd 141, 68x31 cm, nyckel finns

Nyckel finns , bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Vitrinskåp

Budhistorik (3 bud)

5030814
700
5027983
650
5025931

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.