Fällbord England

662640

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, svarvad pelarfot, höjd ca 73, diameter 85 cm

Ytskador, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Fällbord England

Budhistorik (4 bud)

5036298
600
5035730
5032275
5029574

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.