Soffbord 1900-talets

662638

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, med klaffar, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 58, 114x65, total längd 50 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Soffbord 1900-talets

Budhistorik (7 bud)
5031417
1 600
5027185
5027184
500
5027183
450
5027182

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.