Kaffekanna i silver

662636

KAFFEKANNA, silver/800, 1900-talets mitt, höjd ca 15,5 cm, vikt ca 376 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver

Kaffekanna i silver

Budhistorik (3 bud)

5033145
5026921
5026920

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.