Skrivskåp 1800-tal

662631

SKRIVSKÅP, 2 dlr, bemålat, bär datering 1829, höjd ca 190, 103x52 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålning, renoverat, sprickor, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skrivskåp 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

5035998
1 600
5034678

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.