Georges Braque färglitografi

662626

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune II", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildmått ca 23,5x9 cm

Ref ; Maeght nr 1035

Fack 20

Georges Braque färglitografi

Budhistorik (9 bud)
5039492
700
5037198
650
5037783
600
5037198
550
5035689
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.