Takarmatur jugend

662624

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i smide, dekor av ugglor i koppar, frostade glaskupor, höjd ca 115, diameter 47 cm

Textilen med skador

Belysning, Taklampor

Rum 19

Takarmatur jugend

Budhistorik (4 bud)

5034813
450
5031684
5030421
5025380

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.