Jan Stenmark färglitografi

662623

JAN STENMARK (född 1949): Möte i kupeén, signerad Jan Stenmark, numrerad 145/150, färgoffset tryck, bildyta ca 43x43 cm

Rum 15

Jan Stenmark färglitografi

Budhistorik (15 bud)
5039192
5039343
1 400
5039192
1 300
5035642
5035642

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.