Väggappliquer

662610

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, 2 ljushållare, mässing samt olikformade prismor, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Väggappliquer

Budhistorik (15 bud)
5035734
5035927
950
5035734
900
5035926
850
5035734

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.