Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

662604

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,8x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi

Budhistorik (4 bud)

5028722
700
5027436
650
5026715
600
5026363

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.