Ernst Billgren färglitografi

662598

ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 48/270, färglitografi, ca 27,5x34 cm

Fack 10

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (14 bud)
5036160
5034221
5035723
5034221
5035202
750

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.