Lanternor

662595

LANTERNOR, 1 par, dubbla, i koppar/mässing, Japan 1900-talets andra hälft, höjd ca 43 cm, bredd ca 28 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Lanternor

Budhistorik (8 bud)
5036748
5036733
5036453
5035280
650
5034863
600

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.