parti silver, 9 dlr

662592

PARTI SILVER, 9 dlr, bestående av 6 punchkoppar, GAB, 1976, invändig förgyllning samt hamrad dekor, 1 gräddkanna samt 1 sockerskål, svenska importstämplar, 1 askfat, GAB, 1966, total ink askfat med plastunderdle vikt ca 453

Bruksslitage

Silver

Monter 14

parti silver, 9 dlr

Budhistorik (1 bud)

5028929
2019-07-13 07:07:16

2019-07-17 kl 14:20
Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.