Siri Derkert färglitografi

662591

SIRI DERKERT (1888-1973): ''Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad 18/60, färglitografi, ca 55x42 cm

Fack 51

Siri Derkert färglitografi

Budhistorik (12 bud)
5035192
5027551
3 800
5035191
3 800
5027551
3 600
5035190
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.