Bodil Hedlund oljemålning

662590

BODIL HEDLUND (född 1946): Komposition med Hink, signerad B Hedlund, olja på duk, ca 42x35 cm

Rum 4

Bodil Hedlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5025740
5025406

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.